Trends Spring 2011 Pruhy a jak na ně :)

15. března 2011 v 19:05 | Zuzka NeSh |  Fashion
Pruhy jsou dominantní součástí každé jaro / léto, ačkoli obvykle, rok od roku, představovat variace na téma. Jaro 2011 vidí pruhy s překvapující námořní dominance - ale je to dominance inspirovaný dalších klíčových jaro 2011 módní trendy.

summer 2011 stripes ↓ Celý článek ↓

navy stripe clothing
Pruhované letní šaty na Jil Sander SS11

Styl

Všimněte si, že jsem neřekl tučné pruhy, ale dominantní pruhy. Zatímco námořnictvo a bílé pruhy jsou, musí o vzhled (i když černý a bílý může také pracovat v roce 2011), skutečný klíč k Léto je přijmout námořních pruhy je to, že dominují oblečení. Zatímco oni se tak v následující pohled snadno (i když švestkového Doc Martens stále zdá poněkud těžké), v jiných je to o oblečení, které by upozorňovaly na pruhy nade vše v oblečení.
navy stripe clothing
Pruhované letní šaty prasklo v Sydney od Vanessa Jackman .
stripes with flares
Pruhovaný top a rozevlátých džínů na Fidelity Denim SS11

Chcete-li Námořní, nebo ne Námořní?

Zatímco letní námořnictvo a bílé pruhované módní trend není pravda, vzít na námořnictvo inspirovala módní, je to pravděpodobně apelovat na ty, kteří jsou do námořních estetické. Pokud to vy a že jste po nějaké inspiraci podívat na Anja Rubik námořník inspiraci z června 2010 vydání Vogue Koreje. Střílet využívá sezóny pruh trend v podobě dominantního sako, ale domnívá se, námořních motivy na daleko méně subtilní proporce.
anja rubik navy

Vrstvení

Přirozený sklon k vrstvení námořních kusů v oblečení je to s doplňujícím barev (čti 'námořnictvo a bílé'). A já nemohu chyba, že logika. Je to snadné možnosti. Ale mohu nabídnout až jeden kus inspirace, která se liší od bezpečné? Střety pruhy s jinými vzory nebo tisků, například tento snímek Nataliya Piro v časopisu Cosmopolitan mixování (non-nesporně dominantní) pruhy s květy. Pruhy nemají dominovat, ale v přeplněné místnosti vypadají určitě.
stripes with florals
Námořní pruhy s květinovým potiskem.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama